AT0805DRE0739RL
MFR.Part #
AT0805DRE0739RL
JLCPCB Part #
C4046570
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS