AT0805DRE0739R2L
MFR.Part #
AT0805DRE0739R2L
JLCPCB Part #
C4281866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS