AT0805DRE07340KL
MFR.Part #
AT0805DRE07340KL
JLCPCB Part #
C2106946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 340kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS