AT0805DRE07324RL
MFR.Part #
AT0805DRE07324RL
JLCPCB Part #
C4205393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS