AT0805DRE0730K1L
MFR.Part #
AT0805DRE0730K1L
JLCPCB Part #
C2107481
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS