AT0805DRE072K8L
MFR.Part #
AT0805DRE072K8L
JLCPCB Part #
C2107474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS