AT0805DRE072K67L
MFR.Part #
AT0805DRE072K67L
JLCPCB Part #
C2114542
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS