AT0805DRE072K43L
MFR.Part #
AT0805DRE072K43L
JLCPCB Part #
C2114571
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS