AT0805DRE07294KL
MFR.Part #
AT0805DRE07294KL
JLCPCB Part #
C2114679
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 294kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS