AT0805DRE07287RL
MFR.Part #
AT0805DRE07287RL
JLCPCB Part #
C3948387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS