AT0805DRE0726K7L
MFR.Part #
AT0805DRE0726K7L
JLCPCB Part #
C4296681
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS