AT0805DRE07249KL
MFR.Part #
AT0805DRE07249KL
JLCPCB Part #
C4145177
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS