AT0805DRE07226RL
MFR.Part #
AT0805DRE07226RL
JLCPCB Part #
C2107339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 226Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS