AT0805DRE071K91L
MFR.Part #
AT0805DRE071K91L
JLCPCB Part #
C3991246
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS