AT0805DRE071K05L
MFR.Part #
AT0805DRE071K05L
JLCPCB Part #
C2108421
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS