AT0805DRE07182RL
MFR.Part #
AT0805DRE07182RL
JLCPCB Part #
C2106040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 182Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS