AT0805DRE07147RL
MFR.Part #
AT0805DRE07147RL
JLCPCB Part #
C4005532
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS