AT0805DRE07133RL
MFR.Part #
AT0805DRE07133RL
JLCPCB Part #
C4352750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS