AT0805DRE07124RL
MFR.Part #
AT0805DRE07124RL
JLCPCB Part #
C3942748
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS