AT0805DRE0711R3L
MFR.Part #
AT0805DRE0711R3L
JLCPCB Part #
C2106068
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS