AT0805DRE0710R2L
MFR.Part #
AT0805DRE0710R2L
JLCPCB Part #
C3983016
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS