AT0805DRD07931KL
MFR.Part #
AT0805DRD07931KL
JLCPCB Part #
C2137266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 931kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS