AT0805DRD078K25L
MFR.Part #
AT0805DRD078K25L
JLCPCB Part #
C2137288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS