AT0805DRD07866RL
MFR.Part #
AT0805DRD07866RL
JLCPCB Part #
C4167647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS