AT0805DRD07845KL
MFR.Part #
AT0805DRD07845KL
JLCPCB Part #
C2138670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 845kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS