AT0805DRD07750KL
MFR.Part #
AT0805DRD07750KL
JLCPCB Part #
C4046495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS