AT0805DRD076K49L
MFR.Part #
AT0805DRD076K49L
JLCPCB Part #
C2138904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS