AT0805DRD0766R5L
MFR.Part #
AT0805DRD0766R5L
JLCPCB Part #
C2137506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS