AT0805DRD07665RL
MFR.Part #
AT0805DRD07665RL
JLCPCB Part #
C2137512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS