AT0805DRD07604KL
MFR.Part #
AT0805DRD07604KL
JLCPCB Part #
C2137511
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 604kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS