AT0805DRD075K62L
MFR.Part #
AT0805DRD075K62L
JLCPCB Part #
C2137519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS