AT0805DRD07549RL
MFR.Part #
AT0805DRD07549RL
JLCPCB Part #
C3991982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS