AT0805DRD07536KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRD07536KL
JLCPCB Part #
C4066159
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS