AT0805DRD074K87L
MFR.Part #
AT0805DRD074K87L
JLCPCB Part #
C2139050
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS