AT0805DRD0748R7L
MFR.Part #
AT0805DRD0748R7L
JLCPCB Part #
C4334283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS