AT0805DRD0745R3L
MFR.Part #
AT0805DRD0745R3L
JLCPCB Part #
C2137586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS