AT0805DRD0740K2L
MFR.Part #
AT0805DRD0740K2L
JLCPCB Part #
C2138443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS