AT0805DRD07324KL
MFR.Part #
AT0805DRD07324KL
JLCPCB Part #
C4051557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS