AT0805DRD07267KL
MFR.Part #
AT0805DRD07267KL
JLCPCB Part #
C4305808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS