AT0805DRD07237KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRD07237KL
JLCPCB Part #
C2139362
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 237kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS