AT0805DRD071K43L
MFR.Part #
AT0805DRD071K43L
JLCPCB Part #
C4005289
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS