AT0805DRD07150KL
MFR.Part #
AT0805DRD07150KL
JLCPCB Part #
C2137176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS