AT0805DRD0712R7L
MFR.Part #
AT0805DRD0712R7L
JLCPCB Part #
C2138649
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS