AT0805CRD076K8L
MFR.Part #
AT0805CRD076K8L
JLCPCB Part #
C2145551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS