AT0805CRD076K49L
MFR.Part #
AT0805CRD076K49L
JLCPCB Part #
C3967484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS