AT0805CRD0769R8L
MFR.Part #
AT0805CRD0769R8L
JLCPCB Part #
C4265769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS