AT0805CRD0769K8L
MFR.Part #
AT0805CRD0769K8L
JLCPCB Part #
C1693786
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS