AT0805CRD07680KL
MFR.Part #
AT0805CRD07680KL
JLCPCB Part #
C4130318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS