AT0805CRD0764R9L
MFR.Part #
AT0805CRD0764R9L
JLCPCB Part #
C1693824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS