AT0805CRD0757K6L
MFR.Part #
AT0805CRD0757K6L
JLCPCB Part #
C4294143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS